„Dzień Postaci z Bajek”

2023 bajki 2 minBajki i baśnie mają ogromne znaczenie w życiu dziecka a także dorosłych. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest 5 listopada, a w naszej szkole taki bajeczny dzień był 7 listopada.

Młodzież z Wolontariatu i Samorządu Szkolnego wspólnie z uczniami klas młodszych przypomniała wszystkim ulubione postaci z bajek. Po korytarzach chodziły kolorowe wróżki, królewny, krasnale, książęta i czarownice. Uczestnicy zabaw przypomnieli sobie i innym, że z każdej bajki wynika morał i że dobro zwycięża zło. Trzeba jednak pamiętać ,że my sami tworzymy atmosferę do zabawy, pracy i nauki. Pozdrawiamy wszystkich, którzy lubią się przenieść w zaczarowany świat bajek i baśni.

 

Młodzież z Wolontariatu i Samorządu Szkolnego wspólnie z uczniami klas młodszych przypomniała wszystkim ulubione postaci z bajek.

Młodzież z Wolontariatu i Samorządu Szkolnego wspólnie z uczniami klas młodszych przypomniała wszystkim ulubione postaci z bajek.

Młodzież z Wolontariatu i Samorządu Szkolnego wspólnie z uczniami klas młodszych przypomniała wszystkim ulubione postaci z bajek.

Młodzież z Wolontariatu i Samorządu Szkolnego wspólnie z uczniami klas młodszych przypomniała wszystkim ulubione postaci z bajek.