Pamiętamy o ludziach i o zwierzętach…

2021 sw paczka minWolontariat to okazja do poznania siebie i zdobywania niepowtarzalnych kompetencji-niesienie dobra i empatii. Czas pandemii to nadal trudny czas dla wielu osób, szczególnie starszych i samotnych.

Szkolne Koło Wolontariatu-działające w ograniczonym zakresie i możliwościach, mimo wszystko nadal organizuje kwesty dla osób starszych i samotnych, niestety Wolontariusze nie uczestniczą bezpośrednio w odbieraniu i dawaniu darów, ale bardzo chętnie przynoszą do szkoły. Tak jak w poprzednich latach również udało się zebrać dużo karmy, dla psów i kotów –którą później zawieziemy do schroniska „Psie Pole w Racławicach”. W imieniu całej społeczności szkolnej z Wodzisławia, składamy wszystkim Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

Szkolne Koło Wolontariatu-działające w ograniczonym zakresie i możliwościach, mimo wszystko nadal organizuje kwesty dla osób starszych i samotnych, niestety Wolontariusze nie uczestniczą bezpośrednio w odbieraniu i dawaniu darów

Szkolne Koło Wolontariatu-działające w ograniczonym zakresie i możliwościach, mimo wszystko nadal organizuje kwesty dla osób starszych i samotnych, niestety Wolontariusze nie uczestniczą bezpośrednio w odbieraniu i dawaniu darów

2021 sw paczka 02

2021 sw paczka 03