URODZINY ZUCHA

2020 urodz zucha min   29 lutego 2020 roku zuchy z 32 Gromady Zuchowej „Złote Lwy” z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Wodzisławiu odwiedziły Zoolandię w Centrum Rekreacyjno – Sportowym w Jędrzejowie.


   Uczestnicząc w „Urodzinach Zucha” integrowały się z kolegami i koleżankami z Hufca ZHP im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie. Różnorodne zabawy, a zarazem mnóstwo przygód towarzyszyło zuchom podczas wspólnych zabaw związanych z podróżą statkiem pirackim, pokonywaniem dzikiej dżungli i labiryntu tuneli. Dużą atrakcję stanowiła też kąpiel w gigantycznym basenie z kulkami, ściany wspinaczkowe, zjeżdżalnia pontonowa, akrobacja na trampolinie oraz pokonanie licznych torów przeszkód.
   Słodki poczęstunek był ukoronowaniem licznych zmagań sprawnościowych i wspólnego zuchowego świętowania.

 

URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA
URODZINY ZUCHA URODZINY ZUCHA