Zuchy składają obietnicę

Zuchy składają obietnicę - miniaturaWyjątkowym dniem dla wszystkich zuchów z 32 Gromady Zuchowej „Złote Lwy” z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Wodzisławiu był 8 czerwca 2021roku- dzień obietnicy zuchowej.

Do tego szczególnego dnia zuchy z klasy trzeciej przygotowywały się od dłuższego czasu. Ze względu na pandemię i kształcenie na odległość podjęte działania zostały przesunięte w czasie. Warunkiem przystąpienia do obietnicy było prawidłowe wykonanie kilku prób z zakresu: wiedzy ,odwagi, smaku i zręczności. Zuchy przypomniały sobie i swoim młodszym kolegom i koleżankom, symbole zuchowe oraz ich znaczenie. Utrwaliły sześć Praw Zucha i złożyły obietnicę zuchową stając się prawowitymi członkami Związku Harcerstwa Polskiego.

 

Zuchy składają obietnicę – zdjęcie z obietnicy zuchowej

Zuchy składają obietnicę – zdjęcie z obietnicy zuchowej

Zuchy składają obietnicę – zdjęcie z obietnicy zuchowej

Zuchy składają obietnicę – zdjęcie z obietnicy zuchowej

Zuchy składają obietnicę – zdjęcie z obietnicy zuchowej

Zuchy składają obietnicę – zdjęcie z obietnicy zuchowej

Zuchy składają obietnicę – zdjęcie z obietnicy zuchowej

Zuchy składają obietnicę – zdjęcie z obietnicy zuchowej

Zuchy składają obietnicę – zdjęcie z obietnicy zuchowej

Zuchy składają obietnicę – zdjęcie z obietnicy zuchowej

Zuchy składają obietnicę – zdjęcie z obietnicy zuchowej

Zuchy składają obietnicę – zdjęcie z obietnicy zuchowej

Zuchy składają obietnicę – zdjęcie z obietnicy zuchowej
W radosnym nastroju i z błyszczącymi znaczkami na piersi dumne zuchy udały się do domu.